Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łyczyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 200 000 zł81,96 m² 14 641,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Czteropokojowy apartament na Osiedlu Enclave w Pruszkowie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku z 2020 roku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Ząbek, przy ul. Gajowej 42 - bezpośrednio przy lesie, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 560 zł59,68 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ciche 3 pokoje z balkonem | 59,68 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 7 | 59,68 m | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

4 pokoje 487 720 tyś, III kwartał 2023 Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) 56,0 m2 Pokoje 4 Cena 487 720 zł za 1 mkw 8 643 zł.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł42,25 m² 12 213,02 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości - dwupokojowe mieszkanie w sercu Ursusa, na pograniczu Starego Ursusa i Skoroszy! Zbudowany w 1966 roku, kameralny budynek usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł57 m² 16 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Winorośli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł38 m² 15 657,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Komfortowe, klimatyzowane dwa pokoje z ogródkiem i miejscem parkingowym. Inwestycja! Narożny, doskonale wyeksponowany 38 m2 lokal, znajduje się na parterze 5 piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 000 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni około 4000 m2, wymiary działki, około 88x45 m, nieruchomość zlokalizowana blisko węzła drogi dk7 Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania: -.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł58 m² 10 948,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal : Parter/ przyziemie. Świetnie nadaje się na gabinet kosmetyczny, studio tatuażu, poradnię lekarską, gabinet rehabilitacji, szkółkę językową, prowadzenie zajęć dla dzieci, czy szkołę nauki.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł10 400 m² 769,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ponad 1 ha. Nieruchomość zlokalizowana pomiędzy 2 ulicami. Wymiary: 36m. szerokości i 280m. długości. Media: prąd, woda, gaz w ulicy Brak kanalizacji (w planach).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łyczyn

Łyczyn,mazowieckie

460 000 zł1 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona na Parceli Oborskiej o wymiarach 34 m ( od ulicy) x 29 m, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą. Minimalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łyczyn

Łyczyn,mazowieckie

1 450 000 zł2 790 m² 519,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, zadrzewiona, ogrodzona, płaska, o kształcie prostokątu, zlokalizowana w podwarszawskim Konstancinie. Zadbana i uporządkowana, po sąsiedzku zabytkowe przedwojenne wille, tereny.