Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łyczyn

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro klimatyzowane

Bemowo,Warszawa(Łyczyn + 17 km)

9,80 €/m²223 m² 2 185 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro o powierzchni 223 m w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy warszawskiego Bemowa, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Potycz

Potycz(Łyczyn + 23 km)

200 000 zł1 166 m² 171,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.896639, 21.216056 Potycz, gm. Góra Kalwaria Numer Ewidencyjny 174/12 Media Prąd - przy granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa(Łyczyn + 17 km)

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 58 m | Metro Służew | Balkon | Garaż | Piwnica Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 000 zł282 m² 26 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 040 m²

Prezentujemy na sprzedaż luksusowy ekologiczny dom w typie skandynawskim na pięknie zagospodarowanej działce Bardzo wysoki ekologiczny standard wykończenia. Dom wykonany z drewna fińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rybie

Rybie(Łyczyn + 14 km)

720 000 zł490 m² 1 469,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 490 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Rybie. Działka w kształcie prostokąta o bokach 12m x 42m. Woda, kanalizacja, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa(Łyczyn + 17 km)

4 200 000 zł705 m² 5 957,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedna z ostatnich niezabudowanych działek, okolica ul. Zdrojowej. Na działce budynek gospodarczy o powierzchni 38 m. Prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Mokotowie. Przestronne mieszkanie na 1 piętrze z dużym salonem i dwoma łazienkami w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 800 zł62,18 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w jednej z najbardziej znanych rezydencji na brzegu Wisły- the Tides. Nieruchomość Apartament 62m składa się z salonu z wyjściem na duży taras , otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sokołów

Sokołów(Łyczyn + 18 km)

31 000 zł7 043 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do wynajęcia działka o pow. 7043 m2 i hala o powierzchni 300 m2 zlokalizowana w Sokołowie (gm. Michałowice). Hala nieogrzewana, konstrukcja stalowa. Wymiary: 15 m x 20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Łyczyn

Łyczyn,mazowieckie

460 000 zł1 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona na Parceli Oborskiej o wymiarach 34 m ( od ulicy) x 29 m, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą. Minimalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łyczyn

Łyczyn,mazowieckie

1 450 000 zł2 790 m² 519,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, zadrzewiona, ogrodzona, płaska, o kształcie prostokątu, zlokalizowana w podwarszawskim Konstancinie. Zadbana i uporządkowana, po sąsiedzku zabytkowe przedwojenne wille, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łyczyn

Łyczyn,mazowieckie

650 000 zł1 431 m² 454,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, zlokalizowana w podwarszawskim Konstancinie, zadrzewiona, ogrodzona, płaska, o kształcie prostokątu. Zadbana i uporządkowana, po sąsiedzku zabytkowe przedwojenne wille, tereny.